GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 4025227
nr 402 5227
Fat
Kina, Dia.45 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 mars 2006
100 kr
350 kr
300 kr
450 kr
450 kr